Lijn 83 Deinze Station - Oudenaarde Tacambaro
Streekbuslijn 83 in België Bekijk de voormalige lijnen 83 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 83 rijdt van Deinze via Petegem a/d Leie, Kruishoutem, Wannegem - Lede en Ooike naar Oudenaarde.
De routes van/naar Deinze Kerkhof en Oudenaarde Gelukstede worden alleen rond schooltijden gereden. De route via Oudenaarde Industriepark wordt enkele keren per dag gereden buiten de vakantieperiode van de werkplaats Vlaamse Ardennen.
Route
Halte | ||
Deinze, Kerkhof | ||
Deinze, Gentpoortstraat | ||
Deinze, G. Gezellelaan | ||
Deinze, Knok | ||
Deinze, Station | ||
Petegem a/d Leie, Gaversesteenweg | ||
Petegem a/d Leie, Nieuwgoedlaan | ||
Petegem a/d Leie, Kakelstraat | ||
Petegem a/d Leie, Souvereinstraat | ||
Kruishoutem, Truweelweg | ||
Kruishoutem, Duifhuisstraat | ||
Kruishoutem, Simaeyrestraat | ||
Kruishoutem, Trompestraat | ||
Kruishoutem, Hoogmolenstraat | ||
Kruishoutem, Ommegangstraat | ||
Kruishoutem, Kasteelstraat | ||
Kruishoutem, Kerk | ||
Kruishoutem, Sint-Elooiskeer | ||
Wannegem - Lede, Nokere Pontweg | ||
Wannegem - Lede, Fonteinstraat | ||
Ooike, Lokweg | ||
Ooike, Kerkkouterstraat | ||
Oudenaarde, Biesvijverstraat | ||
Oudenaarde, Tuintjesstraat | ||
Oudenaarde, Boterstraat | ||
Oudenaarde, Industriepark | ||
Oudenaarde, Pruimelstraat | ||
Oudenaarde, Doornikse Heerweg | ||
Oudenaarde, Shopping Gentpoort | ||
Oudenaarde, De Bruwaan | ||
Oudenaarde, Deinzestraat | ||
Oudenaarde, Bevere Kerk | ||
Oudenaarde, Gentstraat | ||
Oudenaarde, Station | ||
Oudenaarde, Tacambaro | ||
Oudenaarde, Markt | ||
Oudenaarde, Sportcentrum | ||
Oudenaarde, Gelukstede |