Lijn B Hilversum, Diaconessen Ziekenhuis - Van Campenlaan
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 29 jun 2012 om 21:12 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=B |vervoerder=Centraal Nederland |lijnsoort=Stadsbus |periode= |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=2x/uur |fre…')
Voormalige buslijn B | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn B reed van het Diaconessen Ziekenhuis via het Station naar het Erfgooierskwartier.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hilversum, Diaconessen Ziekenhuis | ||
Hilversum, Soestdijkerstraatweg / Sportpark | ||
Hilversum, Achterom / Sint-Annastraat | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Hoge Naarderweg / Raadhuis | ||
Hilversum, Snelliuslaan / Gerardtweg | ||
Hilversum, Van Dijkstraat | ||
Hilversum, Van Campenlaan |