Lijn 179 Alkmaar Station - Velsen-Noord Hoogovens
Voormalige snelbuslijn 179 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Alkmaar, Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 mei 1997 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 179 reed van Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum, Heemskerk en Beverwijk naar Velsen-Noord.
Dienstregeling
- Alle ritten in de daluren, alsmede de eerste en laatste rit van de dienst, reden enkel tussen Beverwijk en Velsen-Noord.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Molenbuurt/Bergerbrug | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Heiloo, Slimpad | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Geesterduin | ||
Castricum, Rhooms Katholieke Kerk | ||
Castricum, Station | ||
Heemskerk, Oosterstreng | ||
Heemskerk, Kraayenhofflaan | ||
Beverwijk, Augustinus College | ||
Beverwijk, De Nieuwe Slot | ||
Beverwijk, Breestraat | ||
Beverwijk, Station | ||
Velsen-Noord, Postkantoor | ||
Velsen-Noord, Wijkerstraatweg | ||
Velsen-Noord, Stratingplantsoen | ||
Velsen-Noord, Schulpweg (1) | ||
Velsen-Noord, Schulpweg (2) | ||
Velsen-Noord, Watervliet | ||
Velsen-Noord, PEN | ||
Velsen-Noord, Hoogovens |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juni 1997 werd deze lijn opgeheven. Lijn 176, die voortaan naar de Hoogovens ging rijden, was tussen Alkmaar en Beverwijk nagenoeg even snel en bood tegelijkertijd een hogere frequentie over het hele traject.