Lijn 74 Anderlecht Clémence Everard - Ukkel Stalle
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 74 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Entiteit | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 19 april 2021 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 5x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond (werkdagen) | 3-4x/uur |
Avond (weekend) | 3x/uur |
Zaterdag | 3-4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 74 rijdt van het Erasmusziekenhuis via Anderlecht en Vorst naar Ukkel.
Dienstregeling
- Na 20:00 wordt de freuqentie verlaagd van 4x/uur naar 3x/uur.
- Op zaterdag wordt tussen 11:30 en 18:30 uur de frequentie verhoogd van 3x/uur naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Anderlecht, Clémence Everard | ||
Anderlecht, Erasmus (Erasme) | ||
Anderlecht, Mijlenmeers (Meylemeersch) | ||
Anderlecht, Eddy Merckx | ||
Anderlecht, Klaver (Trèfles) | ||
Anderlecht, Marie Curie | ||
Anderlecht, Martin Luther King | ||
Anderlecht, Frans Hals | ||
Anderlecht, Debussy | ||
Anderlecht, Veeweide (Veeweyde) | ||
Anderlecht, Aristide Briand | ||
Anderlecht, van Kalken | ||
Anderlecht, Vaartdijk (Digue du Canal) | ||
Anderlecht, Eiland Sint-Helena (Île Sainte-Hélène) | ||
Vorst, Gerij (Charroi) | ||
Vorst, Bervoets | ||
Vorst, Centrum (Forest, Centre) | ||
Vorst, Sint-Denijs (Saint-Denis) | ||
Vorst, Station Vorst-Oost (Gare Forest-Est) | ||
Vorst, Vorst Nationaal (Forest National) | ||
Vorst, Forestoise | ||
Ukkel, Decroly | ||
Ukkel, Elzeboom (Aulne) | ||
Ukkel, Victor Allard | ||
Ukkel, Ukkel-Stalle (Uccle-Stalle) |
Geschiedenis
Op 19 april 2021 werd lijn 74 geïntroduceerd als nieuwe verbinding tussen Anderlecht, Vorst en Ukkel.