Lijn 70 Charleroi Gare Centrale - Montigny-le-Tilleul Vésale
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 70 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Charleroi |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:50) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (21:05) |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Charleroi via Marcinelle, Mont-sur-Marchienne naar Montigny-le-Tilleul.
Dienstregeling
- De laatste rit rijdt van maandag- t/m vrijdagavond als lijn 70b in Montigny-le-Tilleul tot de halte Bomerée, op zaterdag rijdt deze rit van/tot de halte Place des Haies.
Route
Halte | ||
Charleroi, Gare Centrale | ||
Marcinelle, Rue Vital Françoisse | ||
Marcinelle, Avenue Rousseau | ||
Marcinelle, Chapelle Beaussart | ||
Mont-sur-Marchienne, Beau Site | ||
Mont-sur-Marchienne, N°117 | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue de la Tombe | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue des Ecoles | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue de l'Eglise | ||
Mont-sur-Marchienne, Place | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue Adolphe Max | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue du Cerisier | ||
Mont-sur-Marchienne, Cimetière | ||
Mont-sur-Marchienne, Marbrerie | ||
Mont-sur-Marchienne, Point du Jour | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue du Longtry | ||
Mont-sur-Marchienne, Place des Haies | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue Servais | ||
Mont-sur-Marchienne, Rue de Jamioulx | ||
Montigny-le-Tilleul, GB Bomerée | ||
Montigny-le-Tilleul, Vert Bois | ||
Montigny-le-Tilleul, Usines Renson | ||
Montigny-le-Tilleul, Petit Lac | ||
Montigny-le-Tilleul, Belle Femme | ||
Montigny-le-Tilleul, Warchais | ||
Montigny-le-Tilleul, Maison Communale | ||
Montigny-le-Tilleul, Poste | ||
Montigny-le-Tilleul, Place | ||
Montigny-le-Tilleul, Chemin de la Place | ||
Montigny-le-Tilleul, Habitation 379 | ||
Montigny-le-Tilleul, Rue de Landelies | ||
Montigny-le-Tilleul, Rue de Marbaix | ||
Montigny-le-Tilleul, Eden Parc | ||
Montigny-le-Tilleul, Rayon de Soleil | ||
Montigny-le-Tilleul, Grand-Bry | ||
Montigny-le-Tilleul, Oasis | ||
Montigny-le-Tilleul, Vésale |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment kwam het traject naar de Beaux-Arts te vervallen.
Halte | ||
Charleroi, Beaux-Arts | ||
Charleroi, Eden | ||
Charleroi, Ouest | ||
Charleroi, Place de la Digue | ||
Charleroi, Place des Tramways | ||
Charleroi, Gare du Sud |