Lijn 104 Hilversum NS - Nieuw-Loosdrecht Prinses Margrietstraat
Voormalige buslijn 104 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek (2005-2011) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Periode | 11 december 2005 t/m 16 juli 2011 |
Voorganger(s) | 4, 5, 6, 8 |
Opvolger(s) | 104 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Koopavond | 1-2x/uur (donderdag) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 104 reed van Hilversum naar Nieuw-Loosdrecht.
Dienstregeling
- Van aanvang dienst tot 14:00 uur reed de bus richting Nieuw-Loosdrecht via Zonnestraal en van 14:00 tot einde dienst reed de bus richting Hilversum via Zonnestraal.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Schapenkamp | ||
Hilversum, Hollandselaan | ||
Hilversum, Diependaalse Drift | ||
Hilversum, Vermeerlaan | ||
Hilversum, Egelantierstraat | ||
Hilversum, Neuweg | ||
Hilversum, Eikbosserweg | ||
Hilversum, Rozenstraat | ||
Hilversum, Hilvertsweg | ||
Hilversum, Carolushuis | ||
Hilversum, Kastanjelaan | ||
Hilversum, Goudenregenlaan | ||
Hilversum, J.H. Meijerstraat | ||
Hilversum, Cornelis Evertsenstraat | ||
Hilversum, Kolhornseweg | ||
Hilversum, Chatham | ||
Hilversum, Karel Doormanlaan | ||
Hilversum, Zuiderheide | ||
Hilversum, Pnielkerk | ||
Hilversum, Van Ghentlaan | ||
Hilversum, Loosdrechtse Bos | ||
Hilversum, Zonnestraal | ||
Hilversum, Loosdrechtse Bos | ||
Hilversum, Van Ghentlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Gemeentehuis | ||
Nieuw-Loosdrecht, Oude Molenmeent | ||
Nieuw-Loosdrecht, Sint Annepad | ||
Nieuw-Loosdrecht, Laan van Eikenrode | ||
Nieuw-Loosdrecht, Acacialaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Berkenlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Bremlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Protestants Christelijke School | ||
Nieuw-Loosdrecht, Nieuw-Loosdrechtsedijk | ||
Nieuw-Loosdrecht, Schakel | ||
Nieuw-Loosdrecht, Jol | ||
Nieuw-Loosdrecht, Regenboog | ||
Nieuw-Loosdrecht, Prinses Margrietstraat | ||
Geschiedenis
Bij aanvang van de eerste concessie Gooi- en Vechtstreek op 11 december 2005 werd een geheel nieuw lijnennet opgezet. Lijn 104 nam de trajectdelen van de lijnen 4, 5, 6 en 8 over en ging de hele week overdag elk halfuur rijden en in de avonduren 1x/uur. De lus via Zonnestraal werd destijds in beide richtingen bereden.
Vanaf 9 december 2007 ging de lijn voortaan door het Loosdrechtse Bos rijden, zodat de loopafstanden naar de instellingen van Zonnestraal verkort werden.
Bij aanvang van de volgende concessie, Gooi- en Vechtstreek, op 17 juli 2011, kreeg lijn 104 een ietwat gewijzigde route en werd voortaan in Hilversum via het Centrum gereden in plaats van buitenom. Zonnestraal werd sindsdien minder frequent bediend.