Treinserie 8100 (België 1990/1991)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 18 nov 2014 om 15:14 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BVSerieInfo |serie=8100 |treinsoort=Lokaaltrein |traject=Charleroi-Sud - Couvin |dienstregeling=1990/1991 |frequentie=1x/uur (0-1x/uur in weekend) |vervoe...')
Voormalige Belgische treinserie 8100
| |
---|---|
Traject | Charleroi-Sud - Couvin |
Dienstregeling | 1990/1991 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/uur (0-1x/uur in weekend) |
Opmerkingen |
Treinserie 8100 was in de dienstregeling 1990/1991 de Lokaaltrein tussen Charleroi, Beignée, Berzée, Walcourt, Mariembourg en Couvin.
Traject
Station | ||
Charleroi-Sud | ||
La Villette | ||
Jamioulx | ||
Beignée | ||
Ham-sur-Heure | ||
Cour-sur-Heure | ||
Berzée | ||
Pry | ||
Walcourt | ||
Yves-Gomezée | ||
Philippeville | ||
Mariembourg | ||
Couvin |
Bijzonderheden
- Stopte maar beperkt in La Villette.
- Reed in de spitsuren soms non-stop tussen Charleroi-Sud en Walcourt. Tot Walcourt reed dan een aanvullende P-trein.
- Reed in het weekeinde een onregelmatige 2-uursdienst.
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 8100
- Belgische dienstregeling 1990/1991
- Lokaaltrein
- Station Charleroi-Sud
- Station La Villette
- Station Jamioulx
- Station Beignée
- Station Ham-sur-Heure
- Station Cour-sur-Heure
- Station Berzée
- Station Pry
- Station Walcourt
- Station Yves-Gomezée
- Station Philippeville
- Station Mariembourg
- Station Couvin