Lijn 42 Rotterdam Centraal Station - Dordrecht Beverwijcksplein
Versie door Nvdw (overleg | bijdragen) op 14 jul 2013 om 20:08 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=42 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode= |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_avond=1x/uur |freque...')
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 42 reed van Rotterdam via Rijsoord, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht naar Dordrecht.
De eerste rit van de dag in de richting Dordrecht begon in Rijsoord; de eerste twee ritten richting Rotterdam vertrokken respectievelijk uit Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De laatste ritten vanuit Rotterdam reden niet verder dan Hendrik-Ido-Ambacht.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Henegouwerplein | ||
Rotterdam, Rochussenstraat | ||
Rotterdam, Wolpaertsbocht | ||
Rotterdam, Metro Zuidplein | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Pascalweg | ||
Rotterdam, Jacob Vrijstraat | ||
Rotterdam, Café Sport | ||
Rijsoord, Van der Wel | ||
Rijsoord, Postkantoor | ||
Hendrik-Ido-Ambacht, Weteringsingel | ||
Zwijndrecht, Walburg | ||
Zwijndrecht, Wagenveld | ||
Zwijndrecht, Station | ||
Dordrecht, Beverwijcksplein |