Lijn 211 Stockem IMP - Battincourt Rue des Sept Fontaines
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 211 in België | |
Vervoerder(s) | (Transports Penning i.o.v.) TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 januari 2018 |
Voorganger(s) | 72 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1-2x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 211 rijdt van Battincourt via Aubange, Athus, Messancy, Differt, Weyler en Arlon naar Stockem.
Dienstregeling
- Elke dag van de week rijdt rond 12:30 een extra rit van Arlon TEC naar Battincourt, deze rit stopt niet in Differt.
Route
Halte | ||
Stockem, IMP | ||
Freylange, N40 | ||
Viville, Ateliers SNCB/N40 | ||
Arlon, Delhaize | ||
Arlon, Police | ||
Arlon, Square Astrid/Rue de Neufchâteau | ||
Arlon, Square Astrid/Rue de Bastogne | ||
Arlon, ISMA | ||
Arlon, TEC/Rue de Bastogne | ||
Arlon, Rue de Bastogne | ||
Arlon, TEC/Rue de Bastogne | ||
↓ | Arlon, TEC/Rue des Genêts | |
Arlon, ISMA | ||
Arlon, Square Astrid/Rue de Bastogne | ||
Arlon, Rue Léon Castilhon | ||
Arlon, Gare | ||
Arlon, XXV Août | ||
Arlon, INDA | ||
Arlon, Liedel | ||
Arlon, Avenue de Longwy/Clairefontaine | ||
Arlon, Avenue de Longwy/Patton | ||
Arlon, Rue de la Semois | ||
Arlon, Espace Semois | ||
Arlon, ISI | ||
Arlon, Avenue Patton | ||
Weyler, Grand-Route | ||
Wolkrange, Chapelle N81 | ||
Differt Cora, N81 | ||
Differt, Institut | ||
Differt Cora, N81 | ||
Differt, Pépinière | ||
Differt Cora, Route de Turpange | ||
Turpange, Cercle Saint-Hubert | ||
Turpange, Rue Belle-Vue | ||
Turpange, Passage à Niveau | ||
Messancy, Château d'Eau | ||
Messancy, Rue de la Promenade | ||
Messancy, Ecole Primaire | ||
Messancy, Ecole le Castel | ||
Messancy, Maison Communale | ||
Messancy, Rue du Dolberg | ||
Longeau, Passage à Niveau | ||
Longeau, Chapelle | ||
Athus, Rue de Longeau 112 | ||
Athus, Rue de Longeau 4 | ||
Athus, Rue Houillon | ||
Athus, Ecoles | ||
Athus, Rue Houillon | ||
Athus, Centre/Rue Houillon | ||
Athus, Zoning | ||
Athus, Grand Rue | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Gare | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Clinique | ||
Aubange, Rue d'Athus | ||
Aubange, Rue du Village | ||
Aubange, Place | ||
Aubange, Ecole Communale | ||
Aubange, Gare | ||
Aubange, Route du Zoning | ||
Aubange, Rue Nizette | ||
Mont-Saint-Martin, Bureau Douane | ||
Aubange, Rue Nizette | ||
Aubange, Route du Zoning | ||
Aix-sur-Cloie, Centre | ||
Aix-sur-Cloie, Rue Claie | ||
Battincourt, Eglise | ||
Battincourt, Centre | ||
Battincourt, Rue des Sept Fontaines |
Geschiedenis
Op 1 januari 2018 werd het lijnennet in het zuiden van de provincie Luxembourg flink aangepast. Hierbij werden diverse lijnen vernummerd naar een logische nummerreeks en gingen de lijnnummers ook verwijzen naar het type lijnsoort. De nieuwe lijn 211 nam de schoolroute Stockem - Arlon van lijn 72 over. Net als voorheen werd in de drukste richting één rit gereden.
Op 1 februari 2012 werd de route in Battincourt al doorgetrokken naar de Rue des Sept Fontaines en op 1 september 2018 werd de route in Arlon iets gewijzigd.
Halte | ||
Viville, Ateliers SNCB/N40 | ||
Arlon, Rue de Viville | ||
Arlon, Bon Coin | ||
Arlon, TEC/Rue Sainte Croix | ||
↓ | Arlon, TEC/Rue des Genêts |