Lijn 70 Kleve Bahnhof - Goch Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 jun 2018 om 21:31
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 70 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | (Verhuven i.o.v.) DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Setra S 319 NF Irisbus Crossway LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 15:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Kleve via Bedburg-Hau en Pfalzdorf naar Goch.
Dienstregeling
- In de daluren zitten er enkele gaten van twee uur in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Kleve, Bahnhof | ||
Kleve, Koekkoek Platz | ||
Kleve, Frankenstraße | ||
Kleve, Lindenallee | ||
Kleve, Nassauer Allee | ||
Kleve, Sankt Antonius Hospital | ||
Kleve, Weißes Tor | ||
Kleve, Am Freudenberg | ||
Bedburg-Hau, Schmelenheide | ||
Bedburg-Hau, Bahnhof | ||
Bedburg-Hau, Schmiede | ||
Pfalzdorf, Tannenbusch | ||
Pfalzdorf, Forsthaus | ||
Pfalzdorf, Bahnhof | ||
Pfalzdorf, Katholische Kirche | ||
Pfalzdorf, Heidekamp | ||
Pfalzdorf, Tön am Berg | ||
Goch, Spitzbergen | ||
Goch, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 27 mei 2018 werd de halte Sternbuschbad hernoemd in Am Freudenberg.