Lijn 607 Wijk en Aalburg Kromme Nol - Waalwijk Willem van Oranje College
Versie door Huibe (overleg | bijdragen) op 28 jan 2010 om 22:56 (Lijn 607 Wijk en Aalburg ALAD - Waalwijk Willem van Oranje College hernoemd naar Lijn 607 Wijk en Aalburg Kromme Nol - Waalwijk Willem van Oranje College: ALAD is niet meer het beginpunt)
Buslijn 607 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | West en Midden-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 607 is een schoolbus en rijdt alleen van Wijk en Aalburg, via Vlijmen en Drunen naar Waalwijk.
Route
Halte | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Heusden, Demer | ||
Haarsteeg, Haarsteegsestraat | ||
Haarsteeg, Mommersteeg | ||
Vlijmen, Wolput | ||
Vlijmen, Deken van Baarstraat | ||
Nieuwkuijk, Sint Jorisstraat | ||
Drunen, Prins Hendrikstraat | ||
Drunen, Dillenburgstraat | ||
Drunen, Beethovenlaan | ||
Waalwijk, Overlaatweg | ||
Waalwijk, Busstation Vredesplein | ||
Waalwijk, Willem van Oranje College |