Lijn 13 Hengelo, Koningin Juliana Ziekenhuis - Station Oost (1981-1982)
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | TET |
Regio | Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hengelo |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1981/1982 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur (alleen in de middag) |
Lijn 13 reed van het Ziekenhuis een grote lusroute via Weidedorp, het Centrum, station Hengelo, Driene, het Centrum en Tuindorp.
Route
Halte | ||
↓ | Hengelo, Koningin Juliana Ziekenhuis | |
Hengelo, Pasteurstraat | ||
Hengelo, Curiestraat | ||
Hengelo, Avondrust | ||
Hengelo, Sabastraat | ||
Hengelo, Balistraat | ||
Hengelo, Mitchamplein | ||
Hengelo, Marskant | ||
↓ | Hengelo, Station | |
Hengelo, Grundellaan | ||
Hengelo, Woltersweg | ||
Hengelo, Klaverstraat | ||
Hengelo, Reviusstraat | ||
Hengelo, Rhijnvis Feithstraat | ||
Hengelo, P.C. Hooftlaan | ||
Hengelo, Winkelcentrum | ||
Hengelo, 't Swafert | ||
Hengelo, Jacq. Perkstraat | ||
Hengelo, Zwavertsweg | ||
Hengelo, Station Oost | ||
Hengelo, Mozartlaan | ||
Hengelo, Händelstraat | ||
Hengelo, Schubertstraat | ||
Hengelo, Josef Haydnlaan | ||
Hengelo, Verdistraat | ||
Hengelo, Paganinistraat | ||
Hengelo, Beethovenlaan | ||
Hengelo, Bergweg | ||
Hengelo, W. ten Catestraat | ||
↓ | Hengelo, Station | |
Hengelo, Lansinkesweg | ||
Hengelo, 't Onland | ||
Hengelo, Geerdinksweg | ||
Hengelo, Breemarsweg | ||
Hengelo, Slingestraat | ||
Hengelo, Gezinastraat | ||
Hengelo, Catharinastraat | ||
Hengelo, Krabbenbosplein | ||
Hengelo, Nijverheidsstraat | ||
Hengelo, Louisestraat | ||
Hengelo, Narcisstraat | ||
↓ | Hengelo, Koningin Juliana Ziekenhuis |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.