Lijn 139 's-Hertogenbosch Station NS - Udenhout Groenstraat
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 13 december 2014 |
Opvolger(s) | 639 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 139 reed van 's-Hertogenbosch via Helvoirt en Biezenmortel naar Udenhout.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's-Hertogenbosch, Branderijstraat | ||
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
Helvoirt, Busstation | ||
Helvoirt, Torenstraat | ||
Helvoirt, Kastanjelaan | ||
Helvoirt, Lindelaan | ||
Biezenmortel, Schoorstraat | ||
Biezenmortel, Udenhoutseweg | ||
Biezenmortel, Klooster Emmaus | ||
Biezenmortel, Biezenmortelsestraat | ||
Biezenmortel, Capucijnenstraat | ||
Udenhout, Gommelsestraat | ||
Udenhout, Groenstraat Oost | ||
Udenhout, Achthoevenstraat | ||
Udenhout, Groenstraat |
Geschiedenis
Vanaf 15 december 2013 werd de dienstregeling sterk beperkt. Voortaan zouden nog slechts twee ritten in de ochtendspits naar 's-Hertogenbosch en twee ritten in de middagspits naar Udenhout gaan rijden. Alle overige ritten kwamen te vervallen.
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Midden-Brabant ingelijfd bij de nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding gewonnen door Arriva.
Naar analogie van de lijnnummering bij Arriva kreeg deze lijn vanaf die datum het nieuwe lijnnummer 639.