Lijn 138 Liège Guillemins - Verviers Gare Centrale
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 138 in België | |
Vervoerder(s) | (Garage du Perron i.o.v.) TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Irisbus Citelis, Jonckheere Transit |
Rijdt sinds | 1 september 2013 |
Voorganger(s) | 38b |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 138 rijdt van Liège via Bois-de-Breux, Beyne-Heusay, Fléron, Micheroux, Melen, Herve, Battice, Petit-Rechain en Dison naar Verviers.
Dienstregeling
- In de spitsuren rijdt 1x/uur een rit via José, daarbuiten ongeveer 1x/2 uur. Op zaterdag en zondag is dit slechts een enkele rit.
- Op zaterdag rijdt de helft van de ritten tussen Liège en Herve, met uitzondering van twee vroege en twee late ritten tot Petit-Rechain.
Route
Halte | ||
Liège, Gare des Guillemins | ||
Liège, Avenue Blonden | ||
Liège, Contributions | ||
Liège, Terrasses | ||
Liège, Palais des Congrès | ||
Liège, Pont de Longdoz | ||
Liège, Rue de Pitteurs | ||
Liège, Rue Méan | ||
Liège, Pont d'Amercoeur | ||
Liège, Cornillon | ||
Bressoux, Robermont Cimetière | ||
Grivegnée, Rue N. Spiroux | ||
Bois-de-Breux, Gare | ||
Bois-de-Breux, Viaduc | ||
Beyne-Heusay, Arrêt Sion | ||
Beyne-Heusay, Maison Communale | ||
Beyne-Heusay, Avenue de la Gare | ||
Beyne-Heusay, Usine Balteau | ||
Fléron, Rue J. Prévôt | ||
Fléron, Gare | ||
Fléron, La Clé | ||
Fléron, Maxi GB | ||
Retinne, Trois Chênes | ||
Retinne, Chapelle | ||
Micheroux, Rue du Lac | ||
Micheroux, Eglise | ||
Micheroux, Bois de Micheroux | ||
Micheroux, Patria | ||
Micheroux, Terre d'Argent | ||
Mélen, Chemin de Wergifosse | ||
Mélen, Chemin de la Gare | ||
Herve, Route de José | ||
Herve, Rue de la Clef 11 | ||
Herve, Zoning Commerciel | ||
José, Chemin du Charbonnage | ||
José, Village | ||
José, Ferme Daniel | ||
Herve, Outre Cour | ||
Herve, Crucifix | ||
Herve, Hôtel de Ville | ||
Herve, Gare | ||
Herve, Nazareth | ||
Herve, Ecole Moyenne | ||
Herve, Rue de Chesseroux | ||
Herve, Beau Vallon | ||
Battice, Carrefour | ||
Battice, Rue Général Norstadt | ||
Battice, Chemin de Xheneumont | ||
Battice, Route de Chaineux | ||
Battice, Hautregard | ||
Herve, Station d'Épuration | ||
Herve, Carrefour Elvaux | ||
Bruyères, Eglise | ||
Bruyères, Quatre Chemins | ||
Manaihant, Chemin du Vinâve | ||
Manaihant, Eglise | ||
Petit-Rechain, Manaihant Carrefour | ||
Petit-Rechain, Les Cerisiers | ||
Petit-Rechain, Château d'Eau | ||
Petit-Rechain, Garage du Perron | ||
Petit-Rechain, Orphéon | ||
Dison, Avenue du Foyer | ||
Dison, Rue du Husquet | ||
Dison, Place | ||
Dison, Jeangette | ||
Dison, Interlac | ||
Dison, Pisseroule | ||
Dison, Rue Neufmoulin | ||
Dison, Montagne de l'Invasion | ||
Verviers, La Grappe | ||
Verviers, Rue de Hodimont | ||
Verviers, Harmonie | ||
Verviers, Gare Centrale |
Geschiedenis
Op 1 september 2013 werd lijn 38b hernoemd naar lijn 138. Tevens werd de frequentie op zondag verhoogd naar 1x/uur en de frequentie in de dalperiode verlaagd naar 2x/uur.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 138
- Buitenlandse buslijnen
- Concessie Liège-Verviers
- Lijn in België
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Liège
- Station Liège-Guillemins
- Station Liège-Cornillon
- Plaats Bois-de-Breux
- Station Bois-de-Breux
- Plaats Fléron
- Station Fléron
- Plaats Mélen
- Station Mélen
- Plaats Herve
- Station Herve
- Plaats Verviers
- Station Verviers-Central