Lijn 122 Nieuw-Loosdrecht Acacialaan - Utrecht Station Overvecht
Buslijn 122 | |
Vervoerder(s) | U-OV (CTS i.o.v. Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 14 december 2008 |
Voorganger(s) | 122 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (zomer) |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 122 rijdt van Nieuw-Loosdrecht via Boomhoek, Muyeveld, Tienhoven en Westbroek naar Utrecht.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 2x/uur van Westbroek naar Utrecht gereden, in de avondspits 2x/uur van Utrecht naar Westbroek.
- Tussen 7.30 en 9.15 uur rijden alle ritten van Westbroek naar Utrecht met twee busjes.
- Tussen 16.00 en 18.15 uur rijden alle ritten van Utrecht naar Westbroek met twee busjes.
Route
Halte | ||
Nieuw-Loosdrecht, Molenmeent | ||
Nieuw-Loosdrecht, De Beukenhof | ||
Nieuw-Loosdrecht, Bremlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Berkenlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Acacialaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Prinses Margrietstraat | ||
Nieuw-Loosdrecht, Regenboog | ||
Nieuw-Loosdrecht, Jol | ||
Nieuw-Loosdrecht, Schakel | ||
Nieuw-Loosdrecht, Nieuw Loosdrechtsedijk | ||
Nieuw-Loosdrecht, Wendt | ||
Nieuw-Loosdrecht, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Nieuw-Loosdrecht, Draaipunt | ||
Boomhoek, Tennisbaan Loosdrecht | ||
Boomhoek, Boomhoek | ||
Boomhoek, Het Witte Huis | ||
Muyeveld, Lamme | ||
Muyeveld, Muyeveld | ||
Muyeveld, De Valk | ||
Breukeleveen, Hoxwier | ||
Breukeleveen, Steppe Watersport | ||
Tienhoven, Groene Kruis | ||
Tienhoven, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Tienhoven, Gereformeerde Kerk | ||
Tienhoven, Ds. Ulferslaan | ||
Oud-Maarsseveen, Looydijk | ||
Oud-Maarsseveen, Maarsseveensevaart | ||
Oud-Maarsseveen, Nedereindsevaart | ||
Westbroek, Kerkdijk 137 | ||
Westbroek, Kerkdijk 93 | ||
Westbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Westbroek, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Westbroek, Prinses Christinastraat | ||
Westbroek, Kooidijk | ||
Westbroek, Westbroeksebinnenweg | ||
Utrecht, Fort De Gagel | ||
Utrecht, Daelwijck | ||
Utrecht, Klopvaart | ||
Utrecht, Sint Maartendreef | ||
Utrecht, Carnegiedreef | ||
Utrecht, Zamenhofdreef | ||
Utrecht, Rubicondreef | ||
Utrecht, Station Overvecht |
Geschiedenis
Vanaf 8 december 2013 werd het vervoer in Utrecht en omgeving overgenomen door Qbuzz, als winnaar van de nieuwe concessie Regio Utrecht. De diensten worden gereden onder de naam U-OV. Per 1 september 2014 werd de frequentie in de spits op het gehele traject verhoogd naar 2x/uur en tussen Westbroek en Utrecht naar 4x/uur. Deze frequentieverhoging werd met ingang van 2 juli 2016 weer ongedaan gemaakt. Voortaan werd er buiten de vakanties in de spitsrichting 1x/uur het gehele traject en 1x/uur tussen Utrecht en Westbroek gereden. Op de drukste ritten werden twee 8-persoonsbusjes tegelijk ingezet tussen Utrecht en Westbroek.