Lijn 110 Hellevoetsluis Provincialeweg/VAB - Rockanje Strand
Voormalige buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | ZWN (1994), ZWN-Groep (1994 - ...) |
Regio | Voorne-Putten |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1994 t/m ... |
Voorganger(s) | 110 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 110 reed van Hellevoetsluis naar Rockanje.
Route
Halte | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/VAB | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, De Quack | ||
Rockanje, Alardusdreef | ||
Rockanje, Dorpsplein | ||
Rockanje, Strand |
Geschiedenis
Op 29 mei 1994 kwam het traject tussen Rockanje en Oostvoorne De Ruy van lijn 110 geheel te vervallen. Op het overgebleven traject tussen Hellevoetsluis en Rockanje werd de dienstregeling flink ingeperkt, maar wel gingen alle ritten voortaan via de Quack rijden. Voortaan werd 's ochtends 2x in beide richtingen gereden en 's middags 2x in beide richtingen, elke dag van de week.
Op 1 november 1994 fuseerden Westnederland en ZWN tot het nieuwe ZWN-Groep. Per 28 mei 1995 kwam een eerste nieuwe dienstregeling uit onder deze nieuwe vervoerder. Deze lijn bleef echter ongewijzigd rijden.