Lijn 490 Turnhout Station - Aarschot Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 490 in België | |
Vervoerder(s) | (KAV/De Duinen i.o.v.) De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G), Jonckheere Transit 2000, Scania Citywide LE, Van Hool newA360(H), Van Hool (new)A600 |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 490 rijdt van Turnhout via Kasterlee naar Geel, Oevel, Tongerlo, Westerlo, Herselt en Ramsel naar Aarschot.
Slechts in de spitsuren wordt het hele traject tussen Turnhout en Aarschot gereden. In de daluren en het weekeinde wordt alleen tussen Turnhout en Geel gereden. In de spitsuren rijden tevens extra ritten voor scholieren.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Apostoliekenstraat | ||
Turnhout, Graatakker | ||
Turnhout, Sporthal | ||
Turnhout, CEKA | ||
Turnhout, Oprit/Brug E34 | ||
Turnhout, Technische Controle | ||
Turnhout, Zevendonk | ||
Turnhout, Mastheidestraat | ||
Turnhout, De Borcht | ||
Kasterlee, Klein Rees | ||
Kasterlee, Zandhoef | ||
Kasterlee, Eikenlaan | ||
Kasterlee, Mertenshof | ||
Kasterlee, Groot Goor | ||
Kasterlee, Pellemanstraat | ||
Kasterlee, Dorp | ||
Kasterlee, De Mast | ||
Kasterlee, Venheide | ||
Kasterlee, Houtum | ||
Kasterlee, Netebrug | ||
Geel, Roerdompstraat | ||
Geel, Aardseweg | ||
Geel, Speenwaverdreef | ||
Geel, Elzenstraat | ||
Geel, Gasstraat | ||
Geel, Velodroomwijk | ||
Geel, Station | ||
Geel, Stadspark | ||
Geel, Nieuwstraat | ||
Geel, Wedbos | ||
Geel, AZ Sint-Dymphna Hoofdingang | ||
Geel, Waterstraat | ||
Geel, Maal | ||
Geel, Meeuwstraat | ||
Geel, Punt Antwerpseweg | ||
Geel, Punt Kerk | ||
Oevel, Meulenberg Nijverheidsstraat | ||
Oevel, Nijverheidsstraat 7 | ||
Oevel, Sobemi | ||
Oevel, Estée Lauder | ||
Oevel, Onze-Lieve-Vrouwstraat | ||
Oevel, NV Ober | ||
Oevel, Moleneindestraat | ||
Oevel, Dorp | ||
Oevel, Dumpelstraat | ||
Oevel, Trienenkantlaan | ||
Tongerlo, Bosstraat | ||
Tongerlo, Leistraat | ||
Tongerlo, Dorp | ||
Tongerlo, Kerk De Trannoyplein | ||
Westerlo, Dorp | ||
Westerlo, De Merodedreef | ||
Westerlo, Stelplaats | ||
Herselt, Oude Baan Kaaistraat | ||
Herselt, Provinciebaan | ||
Herselt, Ollemanshoek | ||
Herselt, Vijverstraat | ||
Herselt, Stippelberg | ||
Herselt, Dorp | ||
Herselt, Stap | ||
Herselt, Neerstraat | ||
Herselt, Ramselsesteenweg | ||
Herselt, Stoppelblokken Garage | ||
Herselt, Molenvloed | ||
Herselt, Oude Steenovenweg | ||
Ramsel, Bosstraat | ||
Ramsel, Truitseinde Aarschotsesteenweg | ||
Ramsel, Madestraat | ||
Aarschot, Oude Mechelsebaan | ||
Aarschot, Lindekensstraat | ||
Aarschot, Bareel | ||
Aarschot, Heilaakstraat | ||
Aarschot, Damiaaninstituut | ||
Aarschot, Atheneum | ||
Aarschot, Sint Jozefcollege | ||
Aarschot, Moederhuis | ||
Aarschot, Kerk | ||
Aarschot, Sancta Maria | ||
Aarschot, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de dienstregeling per 1 september 2012 aangepast. Voortaan werd alleen nog in de spitsuren gereden tussen Geel en Aarschot. In de daluren en het weekend wordt alleen tussen Turnhout en Geel AZ Sint-Dympna gereden, de spitsritten naar Aarschot rijden niet via het AZ.