Lijn 88 Arnhem Station - Ede Station Ede-Wageningen
Voormalige buslijn 88 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1978 t/m 14 oktober 1979 |
Voorganger(s) | 82 |
Opvolger(s) | 88 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 88 reed van Arnhem via Oosterbeek, Doorweth, Heelsum, Renkum, Wageningen-Hoog en Bennekom naar Ede.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Arnhem, Station | ||
Oosterbeek, Weverstraat | ||
Oosterbeek, Wolfhezerweg | ||
Doorwerth, Kerklaan | ||
Doorwerth, Winkelcentrum De Weerd | ||
Doorwerth, Kievitsdel | ||
Heelsum, Ottoweg | ||
Renkum, Europalaan | ||
Renkum, Oranje Nassaubos | ||
Wageningen-Hoog, Nol in 't Bos | ||
Wageningen-Hoog, Wageningen-Hoog | ||
Bennekom, Dorp | ||
Ede, Station Ede-Wageningen |
Geschiedenis
Op 28 mei 1978 werd de bestaande lijn 82 (Arnhem - Ede) geknipt bij station Ede-Wageningen. Onder datzelfde lijnnummer bleef alleen nog een stadslijn in Ede rijden tussen het Station en Veldhuizen. Het traject tussen Ede en Arnhem ging vanaf diezelfde datum, met ongewijzigde route en dienstregeling, verder onder het lijnnummer 88.
Vanaf 15 oktober 1979 ging deze buslijn in Ede eveneens verder rijden naar de woonwijk Veldhuizen. Voorts werd de frequentie van maandag t/m zaterdag binnen Ede en tussen Arnhem en Renkum verhoogd naar een halfuursdienst.