Lijn 062 Grefrath Am Kreuz - Krefeld Holunderpfad
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 7 apr 2015 om 13:57
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 062 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWK |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur (ma-vr) 0-1x/2 uur (za-zo) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 062 rijdt van Grefrath via Mülhausen, Oedt, Tönisvorst en Vorst naar Forstwald.
Dienstregeling
- In de avonduren en in het weekend wordt als belbus gereden tussen Grefrath Eissportzentrum en Vorst Lindeallee en als vaste lijndienst tussen Vorst Oedter Straße en Tönisvorst.
Route
Halte | ||
Grefrath, Am Kreuz | ||
Grefrath, Vinkrath Dorfstraße | ||
Grefrath, Kothend | ||
Grefrath, Heide | ||
Grefrath, Eissportzentrum | ||
Grefrath, Steckendorf | ||
Grefrath, Neustraße | ||
Grefrath, Bergplatz | ||
Grefrath, Umstraße | ||
Grefrath, Lobbericher Straße | ||
Grefrath, Birkenstraße | ||
Grefrath, Stadionstraße | ||
Grefrath, Lommet | ||
Mülhausen, Grefrather Straße | ||
Mülhausen, Bahnhof | ||
Mülhausen, Vitusstraße | ||
Oedt, Dietrich Girmes Straße | ||
Oedt, Girmeswerke | ||
Oedt, Kirche | ||
Oedt, Obertor | ||
Oedt, An der Kleinbahn | ||
Oedt, Süchtelner Straße | ||
Oedt, Auffeld II | ||
Oedt, Auffeld I | ||
Vorst, Am Försterhof | ||
Vorst, Oedter Straße | ||
Vorst, Lindeallee | ||
Vorst, Rathaus | ||
Vorst, Kehn | ||
Tönisvorst, Huverheide | ||
Tönisvorst, Tempelshof | ||
Tönisvorst, Tackweg/Real | ||
Tönisvorst, Vorster Straße | ||
Tönisvorst, Hospitalstraße | ||
Tönisvorst, Rosenstraße | ||
Tönisvorst, Ringstraße | ||
Tönisvorst, Wilhelmplatz | ||
Tönisvorst, Pastorbusch | ||
Forstwald, Feldburgweg | ||
↓ | Forstwald, Laschenhütte | |
Tönisvorst, Hassenheide | ||
Forstwald, Schlehdornweg | ||
Forstwald, Holunderpfad |