Lijn B16 Rotterdam Centraal Station - Ridderkerk Sporthal Drievliet
Buslijn B16 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 3x/nacht |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn B16 is een nachtbus en rijdt van Rotterdam naar Ridderkerk. Na Sporthal Drievliet wordt er enkel bij Salem gestopt. Darna wordt er nonstop naar Rotterdam CS gereden.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Weena | ||
Rotterdam, Stadhuis | (alleen richting Ridderkerk) | |
Rotterdam, Beurs | (alleen richting Ridderkerk) | |
Rotterdam, Leuvehaven | (alleen richting Ridderkerk) | |
Rotterdam, Wilhelminaplein | ||
Rotterdam, Vuurplaat | ||
Rotterdam, Veranda | ||
Rotterdam, Stadionlaan | ||
Rotterdam, Sportsingel | ||
Rotterdam, Antonius IJsselmonde | ||
Rotterdam, Prinsenplein | ||
Rotterdam, Grote Hagen | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Ridderkerk, Cannenburchstraat | ||
Ridderkerk, Rijnsingel | ||
Ridderkerk, Donckselaan | ||
Ridderkerk, Reijerweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan / Sporttunnel | ||
Ridderkerk, Kastanjelaan | ||
Ridderkerk, De Riederborgh | ||
Ridderkerk, Rembrandtweg | ||
Ridderkerk, Begoniastraat | ||
Ridderkerk, Hortensiastraat | ||
Ridderkerk, Vondellaan | ||
Ridderkerk, Vlietlaan | ||
Ridderkerk, Salem | ||
Ridderkerk, Sporthal Drievliet |