Lijn 79 Arnhem Centraal Station - Doetinchem Busstation
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 31 mei 1986 |
Frequenties
| |
Spits | 2-3 ritten |
Spits (vakantie) | 1-2 ritten |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 79 was een snelbus die vanaf station Arnhem via Velp, De Steeg en Doesburg naar Doetinchem reed. In de ochtendspits reden drie ritten richting Arnhem; in de middagspits reden twee ritten richting Doetinchem. In de vakantieperiodes verviel in beide richtingen één rit.
Route
Richting Doetinchem mocht te Arnhem en Velp alleen worden ingestapt; richting Arnhem mocht te Arnhem en Velp alleen worden uitgestapt.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Velperplein Rotonde | |
↑ | Arnhem, Velperplein/v. Muylw. | |
Arnhem, Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huygenslaan | ||
Arnhem, Vondellaan | ||
Velp, Nordlaan | ||
Velp, Wilhelminastraat | ||
Velp, Emmastraat | ||
Velp, Hogeweg | ||
Velp, Beekhuizenseweg | ||
De Steeg, Brantsenpark | ||
Doesburg, Koepoortwal | ||
Doesburg, Karel Doormansingel | ||
Doesburg, Meipoort | ||
Doesburg, Kraakselaan | ||
Doetinchem, Den Ooyman | ||
Doetinchem, Busstation |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 is deze buslijn opgeheven.