Lijn 46 Valkenburg Station - Voerendaal Station
Belbuslijn 46 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 24 juni 2007 t/m .... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 46 rijdt van Valkenburg via Klimmen, Ransdaal, Ubachsberg en Kunrade naar Voerendaal.
Route
Halte | ||
Valkenburg, Station | ||
Valkenburg, Emmaberg | ||
Klimmen, Klimmenderstraat/Overheek | ||
Walem, Walem | ||
Termaar, Manersheide | ||
Ransdaal, Station Veolia | ||
Ransdaal, Dorpsplein | ||
Colmont, Colmonterweg | ||
Ubachsberg, Oude Schoolstraat | ||
Ubachsberg, Weg naar Winthagen | ||
Kunrade, Kunderlinde | ||
Voerendaal, Hogeweg/Linderweg | ||
Voerendaal, Hoolstraat | ||
Voerendaal, Station Veolia (aansluiting op de trein van/naar Heerlen) |
Zie ook
Geschiedenis
Na aanhoudende klachten van reizigers over de nieuwe dienstregeling die op 10 december 2006 ingegaan was, werd de dienstregeling per 24 juni 2007 geheel aangepast. De voormalige lijn 41 werd vernummerd naar 46. De route en dienstregeling bleven ongewijzigd, het vrijgekomen lijnnummer 41 werd vervolgens toegekend aan de verbinding tussen Sittard, Heerlen en Gulpen.