Lijn 16 Hasselt Station - Maaseik van Eycklaan
[[Categorie:Lijn in België vervoerder=De Lijn, Bronckaers i.o.v. De Lijn, Mebis i.o.v. De Lijn]]
Streekbuslijn 16 in België
vervoerder=De Lijn, Bronckaers i.o.v. De Lijn, Mebis i.o.v. De Lijn | |
Vervoerder(s) | {{{vervoerder}}} |
Concessie | Limburg |
Materieel | Jonckheere Transit 2000, Van Hool newAG300, Van Hool AG500, Van Hool newA360 |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 16 rijdt van Hasselt via Helchteren, Peer, Meeuwen, Bree en Kinrooi naar Maaseik.
Slechts in de spitsuren en het weekend wordt tussen Hasselt en Helchteren gereden. In de daluren rijden enkele ritten niet via Bree Galgenberg, maar via Gruitrode.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Hasselt, Kunstlaan | ||
Hasselt, Dusartplein | ||
Hasselt, Zwembad | ||
Hasselt, Handelsschool | ||
Kiewit, Station | ||
Helchteren, Technische School | ||
Helchteren, Technische Schoolstraat | ||
Helchteren, Kruispunt | ||
Helchteren, 8 Septemberlaan | ||
Helchteren, Kazerne 2A | ||
Helchteren, Eynderweg | ||
Helchteren, Sonnis | ||
Helchteren, Oude Postbaan | ||
Peer, Bovenlinde | ||
Peer, Wauberg | ||
Wauberg, School | ||
Wauberg, Overes | ||
Meeuwen, Meeuweneinde | ||
Meeuwen, Wilgenstraat | ||
Meeuwen, Broekkant | ||
Meeuwen, Weg naar Helchteren | ||
Meeuwen, Bergstraat | ||
Meeuwen, Weg naar Klein Meeuwen | ||
Meeuwen, Bosstraat | ||
Wijshagen, Venstraat | ||
Wijshagen, Kerkstraat | ||
Wijshagen, Grensstraat | ||
Wijshagen, Muizendijkstraat | ||
Meeuwen, Kerk | ||
Meeuwen, Boerenbond | ||
Meeuwen, Genitsstraat Kapel | ||
Meeuwen, Gruitroderbaan | ||
Meeuwen, Kruispunt Rietenstraat | ||
Gruitrode, Zijlstraat | ||
Gruitrode, Zwaluwstraat | ||
Gruitrode, Muisven | ||
Gruitrode, Neerhovenstraat | ||
Gruitrode, Boshoven | ||
Bree, Muizendijk 71 | ||
Bree, Galgenbergstraat | ||
Bree, Eetseveldstraaat | ||
Bree, Vostaert | ||
Bree, Verloren Koststraat | ||
Bree, Ziekenhuis | ||
Bree, Sint-Jacobstraat | ||
Bree, Ziekenhuis | ||
Bree, 2e Ringlaan | ||
Bree, Busstation | ||
Bree, Brugstraat | ||
Bree, Kanaal Noord | ||
't Hasselt, Kerk | ||
Bree, Processieweg | ||
Bree, De Erven | ||
Bree, Vogelsdonk | ||
Bree, Klaverblad | ||
't Hasselt, Kiezel | ||
Kinrooi, Luitestraat | ||
Kinrooi, Breeërsteenweg | ||
Kinrooi, Molenweg | ||
Kinrooi, Dorpsplein | ||
Kinrooi, Leuerbroek | ||
Ophoven, Jettenweg | ||
Maaseik, 't Gremelslo | ||
Maaseik, Venweg | ||
Maaseik, Campus H&R | ||
Maaseik, Pieter Geunsstraat | ||
Maaseik, Verloren Kost | ||
Maaseik, Stationsstraat | ||
Maaseik, Plantage | ||
Maaseik, Van Eycklaan |