Lijn 71 Rotterdam, Zuidplein - Varkenoord
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 22 jul 2009 om 13:46 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=71 |vervoerder=RET |concessie=Rotterdam stadsvervoer |materieel=Mercedes Citaro |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_spits=4x/uur |frequenti...)
Buslijn 71 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 71 rijdt van het Zuidplein via Slinge en IJsselmonde naar het Maasstad Ziekenhuis (Locatie: Clara)
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Ahoy | ||
Rotterdam, Zuiderparkweg | ||
Rotterdam, Slinge | ||
Rotterdam, Asterlo | ||
Rotterdam, Larenkamp | ||
Rotterdam, Langenhorst | ||
Rotterdam, Zuiderbegraafplaats | ||
Rotterdam, Paasweide | ||
Rotterdam, Victor Hugoweg | ||
Rotterdam, Van de Woestijnestraat | ||
Rotterdam, Dumastraat | ||
Rotterdam, Catullusweg | ||
Rotterdam, Lombardijen | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Sportlaan | ||
Rotterdam, Maasstad Ziekenhuis (Clara) |