Lijn 153 Muiden Brandweerkazerne - 's Graveland Wapen van Amsterdam
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:35 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 153 reed van Muiden via Weesp, Nederhorst den Berg en Ankeveen naar 's-Graveland.
Er werd alleen doordeweeks in de avonduren, op zaterdag enkele malen per dag en op zondag de gehele dag het hele traject gereden. Op alle overige momenten werd alleen tussen Muiden en Weesp gereden.
Route
Halte | ||
Muiden, Brandweerkazerne | ||
Weesp, Station NS | ||
Weesp, Molenpad | ||
Nederhorst den Berg, Centrum | ||
Nederhorst den Berg, Overmeer | ||
Ankeveen, Wipbrug | ||
's-Graveland, Wapen van Amsterdam |