Lijn 110 Utrecht Centraal Station - Herwijnen Rabobank
Voormalige buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1996 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 110 reed van Utrecht via Vianen, Zijderveld, Leerdam, Asperen en Heukelum naar Herwijnen.
's Ochtends reed lijn 110 eenmaal naar Utrecht, en 's middags driemaal naar Herwijnen.
Route
Route per 2 juni 1996
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein | ||
Vianen, Busstation Lekbrug | ||
Zijderveld, Provincialeweg | ||
Kortgerecht, Blauwbijl | ||
Schoonrewoerd, Provincialeweg | ||
Leerdam, Schaikseweg / Molenlaan | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Acquoy, Kerkweg | ||
Asperen, Stadswal | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Asperen, Baronie | ||
Asperen, Drostlaan | ||
Asperen, Kruising Provincialeweg | ||
Heukelum, Kasteel | ||
Heukelum, Gragtdijk | ||
Heukelum, Voorste Gewind | ||
Herwijnen, Brakelseveer | ||
Herwijnen, Rabobank |
Geschiedenis
Op 1 juni 1997 kwam het traject tussen Heukelum en Herwijnen alweer te vervallen i.v.m. de lage passagiersaantallen. Op een later moment kwam de gehele lijn te vervallen.