Lijn 667 Strijensas Kerkplein - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | scholierenlijn |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 3x//dag per richting |
Dal | 4x/dag per richting |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Scholierenlijn 667 rijdt van halte Kerkplein in Strijensas via Strijen, De Klem, Numansdorp-Oudesluis, Klaaswaal, Greup en Stougjesdijk naar halte Scholengemeenschap in Oud-Beijerland. Slechts één ochtendrit begint in Strijensas, de overige ritten rijden vanaf de Julianastraat in Strijen waar tevens de middagritten eindigen.