Lijn 13 Apeldoorn Station - Kampen Oranjesingel
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 13 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 13 reed van Apeldoorn via Vaassen, Epe, Heerde en Wezep naar Kampen.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Station | ||
Wenum, Dorp | ||
Vaassen, Dorp | ||
Emst, Dorp | ||
Epe, Hoofdstraat | ||
Heerde, De Keet | ||
Heerde, Dorp | ||
Wezep, Dellerweg | ||
Wezep, Hotel Coelenhage | ||
Wezep, Kamperstraat | ||
Kampen, De Zande | ||
Kampen, Oranjesingel |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1973/1974 was de frequentie op zondag inmiddels verhoogd naar een 2-uursdienst, maar in de avonduren was de frequentie verlaagd naar een 2-uursdienst. Buiten de spitsuren waren de ritten inmiddels ingekort tot het traject Kampen - Heerde, alwaar doorgaande reizigers moesten overstappen op lijn 12.