Lijn T93 Bönen, Bahnhof - Westerbönen
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 jul 2020 om 21:51 (Regenmaker heeft de pagina Lijn T93 Bönen Bahnhof - Westerbönen Westerbönen hernoemd naar Lijn T93 Bönen, Bahnhof - Westerbönen zonder een doorverwijzing achter te laten)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T93 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VKU |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/(2) uur |
Dal | 0-1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T93 rijdt van Bönen via Osterbönen naar Westerbönen.
Dienstregeling
- In de ochtenduren wordt 1x/uur gereden en in de middaguren 1x/2 uur.
- In de ochtendspits wordt niet richting Westerbönen gereden en in de middaguren slechts beperkt richting Bönen gereden.
Route
Halte | ||
Bönen, Bahnhof | ||
Bönen, Nelkenstraße | ||
Bönen, Alte Mühle | ||
Bönen, Evangelische Friedhof | ||
Bönen, Bockeldamm | ||
Osterbönen, Poilstraße (Süd) | ||
Osterbönen, Opsener Straße | ||
Osterbönen, Heukamp | ||
Osterbönen, Rhynerner Straße | ||
Osterbönen, Feuerwehr | ||
Westerbönen, Friedhof | ||
Westerbönen, Weetfelder Straße/Hohlweg | ||
Westerbönen, Westerbönen | ||