Lijn 31 Goes Station - Kamperland Haven
Voormalige buslijn 31 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/dag |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 31 reed van Goes via Kortgene, Geersdijk en Wissenkerke naar Kamperland.
Dienstregeling
- De route via Wilhelminadorp, Kats en Colijnsplaat werd van maandag t/m zaterdag overdag ongeveer 1x per 2 uur gereden, de bussen voerden dan het lijnnummer 31A.
- In de zomermaanden reden overdag drie ritten (zondag: twee) in Kamperland verder naar de Jachthaven.
Route
Halte | ||
Goes, Station | ||
Goes, Westwal | ||
Wilhelminadorp, Wilhelminadorp | ||
Kats, Kruising | ||
Colijnsplaat, Tol/Zeelandbrug | ||
Colijnsplaat, Colijnsplaat | ||
Kortgene, Kortgene | ||
Geersdijk, Geersdijk | ||
Wissenkerke, Wissenkerke | ||
Kamperland, Haven | ||
Kamperland, Camping Anna-Friso | ||
Kamperland, Banjaard | ||
Kamperland, Strand | ||
Kamperland, Schotsman | ||
Kamperland, Jachthaven |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 31 mei 1981 werden alle ritten via Colijnsplaat afgesplitst en ondergebracht bij de nieuwe lijn 33. De frequentie ging hierdoor van maandag t/m zaterdag overdag terug naar 1x per 2 uur, met enkele extra ritten in de spitsuren. Op zondag kwamen alle ritten te vervallen, met uitzondering van één rit op zondagavond.
Op 1 juni 1986 werd de dienstregeling ingeperkt. Vanuit Kamperland vertrokken nog slechts vijf ritten (2x ochtendspits, 2x dal en 1x avond), terwijl vanuit Goes wel een regelmatige 2-uursdienst gereden wordt. Op zaterdag bleef in beide richtingen wel 1x per 2 uur een rit rijden en op zondag kwamen alle ritten te vervallen. Als alternatief konden reizigers op de vervallen tijdstippen gebruik maken van lijn 33 die voortaan de basislijn is op Noord-Beveland.