Lijn 16 Leiderdorp Hubrechtplein - Leiden Morskwartier
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:37 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 16 reed van de Oranjewijk in Leiderdorp via de Kooi, het centrum en het station naar het Morskwartier.
Samen met lijn 16 reed er op het grootste deel van het traject een kwartierdienst en op zondag een halfuursdienst.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Leiderdorp, Hubrechtplein | ||
Leiderdorp, Acacialaan | ||
Leiderdorp, Splinterlaan | ||
Leiden, Lage Rijndijk | ||
Leiden, Zijlsingel | ||
Leiden, Levendaal / Korevaarstraat | ||
Leiden, Station NS | ||
Leiden, Koppelstein |