Lijn 13 Sittard, Station - Lange Voer
Buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van het station naar Lange Voer in Sittard.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation | ||
Sittard, Walramstraat | ||
Sittard, Haspelsestraat | ||
Sittard, Dr. Nolensstraat / Baandert | ||
Sittard, Dr. Nolensstraat / Hogeschool | ||
Sittard, Sportcentrumlaan | ||
Sittard, Rembrandtstraat | ||
Sittard, Tudderenderweg | ||
Sittard, Hemelsley | ||
Sittard, Verdistraat | ||
Sittard, Winston Churchilllaan | ||
Sittard, Romeinenstraat | ||
Sittard, Wehrenweg | ||
Sittard, Lange Voer |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 14 december 2008 toen de voormalige lijn 13 geknipt werd in Sittard. Tussen Grevenbicht en Sittard ging lijn 18 rijden, lijn 13 ging binnen Sittard rijden. Aanvankelijk werd nog de hele week 2x/uur gereden, maar in 2009 werd de frequentie verlaagd naar 1x/uur.