Lijn 122 Den Haag Centraal Station - 's-Gravenzande Vaartplein
Voormalige buslijn 122 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 122 reed van Den Haag via Monster naar 's-Gravenzande.
Het traject van lijn 122 werd ook door lijn 123 en lijn 124 gereden, en 's avonds en op zondag ook door die lijnen overgenomen. Lijn 122 reed in Monster echter niet via het verzorgingscentrum Westerhonk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Muzenstraat | ||
Den Haag, Grote Markt | ||
Den Haag, Brouwersgracht | ||
Den Haag, Westeinde Ziekenhuis | ||
Den Haag, Noord West Buitensingel | ||
Den Haag, Monstersestraat | ||
Den Haag, De la Reyweg | ||
Den Haag, Zuiderparklaan | ||
Den Haag, Leyweg | ||
Den Haag, Leyenburg Ziekenhuis | ||
Den Haag, Westnederland | ||
Den Haag, Houttuinen | ||
Den Haag, Burg. Hovylaan | ||
Den Haag, Loosduinse Hoofdstraat | ||
Den Haag, Arnold Spoelplein | ||
Den Haag, Ockenburgstraat | ||
Den Haag, Ockenburg | ||
Den Haag, Madestein | ||
Den Haag, Bloemendaal | ||
Monster, Acaciastraat | ||
's Gravenzande, Vaartplein |