Lijn 477 Lessines SNCB - Viane Plaats
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:20 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Schoolbuslijn 477 in België Bekijk de voormalige lijnen 477 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 477 rijdt van Lessines via Deux-Acren naar Viane.
Route
Halte | ||
Lessines, SNCB | ||
Lessines, Grand-Place | ||
Lessines, Rond Pont | ||
Lessines, Pont d'Ancre | ||
Lessines, Gendarmerie | ||
Deux-Acren, Astoria | ||
Deux-Acren, Cimetière | ||
Deux-Acren, Place Eglise | ||
Deux-Acren, Acren Pont | ||
Deux-Acren, Ecole Baudets | ||
Deux-Acren, Remincourt | ||
Deux-Acren, Paradis | ||
Viane, Motte | ||
Viane, Cabine Electr. | ||
Viane, Pluimen Hoed | ||
Viane, Plaats |