Lijn S1 Sint-Truiden Nieuwenhoven - Ordingen Ridderordelaan
Streekbuslijn S1 in België Bekijk de voormalige lijnen S1 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn S1 rijdt van Sint-Truiden via Melveren, Terbiest, Sint-Truiden en Brustem naar Ordingen.
Alle ritten rijden als vaste lijndienst tot Melveren Centrum. Reizigers vanuit Melveren en Nieuwenhoven dienen minimaal één uur van tevoren te reserveren, dan rijdt de bus alsnog langs die haltes.
Route
Halte | ||
Sint-Truiden, Nieuwenhoven | ||
Sint-Truiden, Senselberg | ||
Sint-Truiden, Overbrugging | ||
Terbiest, Overweg | ||
Melveren, Dorp | ||
Melveren, Engelbamp | ||
Melveren, Kabien | ||
Melveren, Bornedries | ||
Melveren, Zavelkuil | ||
Melveren, De Born | ||
Melveren, Centrum | ||
Melveren, Sancta Maria | ||
Melveren, Dorp | ||
Melveren, Kruispunt | ||
Melveren, Hotelschool | ||
Terbiest, Kasteeldomein | ||
Terbiest, Speelplein | ||
Terbiest, Kommanderijstraat II | ||
Terbiest, Kommanderijstraat I | ||
Terbiest, Boudewijnlaan | ||
Terbiest, Meigaar | ||
Terbiest, Rusthuis | ||
Sint-Truiden, Veemarkt | ||
Sint-Truiden, Speelhoflaan | ||
Sint-Truiden, Diesterpoort | ||
Sint-Truiden, Station | ||
Sint-Truiden, Gazometerstraat | ||
Sint-Truiden, Ziekeren | ||
Sint-Truiden, Tramstraat | ||
Sint-Truiden, Kersenstraat | ||
Sint-Truiden, Seniorencentrum Den Akker | ||
Sint-Truiden, Zwembad | ||
Sint-Truiden, Naamsepoort | ||
Sint-Truiden, Europaplein | ||
Sint-Truiden, Kattenstraat | ||
Sint-Truiden, Vlierboomstraat | ||
Sint-Truiden, Veiling | ||
Brustem, Brandhoutstraat | ||
Brustem, Geelstraat | ||
Brustem, Windmolenstraat | ||
Brustem, Kleuterschool | ||
Brustem, Pipelstraat | ||
Brustem, Groenenhoek | ||
Brustem, Lenaertsstraat | ||
Brustem, Tomstraat | ||
Ordingen, Kruispunt | ||
Ordingen, Dorp | ||
Ordingen, Kloostermolen | ||
Ordingen, Horionlaan | ||
Ordingen, Sint-Jorislaan | ||
Ordingen, Ridderordelaan |