Lijn 308 Amsterdam Centraal Station - Purmerend Tramplein
Buslijn 308 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland 2011 - 2019 |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | |
Materieel | Scania Omnilink (standaard + geleed) |
Frequenties
| |
Spits | 2-10x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 308 rijdt van Amsterdam via Ilpendam naar Purmerend.
Op maandag t/m zaterdag overdag eindigt 2x/uur een rit bij de Vuurtorengracht, in de spitsuren 4x/uur. Op zondag rijden alle ritten naar het Tramplein.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Ilpendam, Dorp | ||
Purmerend, Vurige Staart | ||
Purmerend, Jan Blankenbrug | ||
Purmerend, Aziëlaan | ||
Purmerend, Eufraatlaan | ||
Purmerend, Karavaanstraat | ||
Purmerend, Zoeloestraat | ||
Purmerend, Orinocostraat | ||
Purmerend, Savannestraat | ||
Purmerend, Retiropark | ||
Purmerend, Vallettastraat | ||
Purmerend, Vuurtorengracht | ||
Purmerend, Sluisbrug | ||
Purmerend, Tramplein |