Lijn 164 's-Hertogenbosch Station NS - Rossum Busstation
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:39 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 164 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 164 reed van 's-Hertogenbosch via Hedel, Velddriel en Kerkdriel naar Rossum.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan en wat er later mee gebeurd is.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Station NS | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Station Oost | ||
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
Hedel, Maas en Waal | ||
Velddriel, Kapelstraat | ||
Kerkdriel, Mgr. Zwijsenplein | ||
Rossum, Busstation |