Lijn 23 Mol Station - Meerhout Markt Dorp
Buslijn 23 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Kempen |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 23 |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Voorganger(s) | 20 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:10) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van Mol naar Meerhout.
Route
Halte | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Klijnendijk | ||
Mol, TISP | ||
Mol, Heipad | ||
Mol, Borgerhoutsendijk | ||
Meerhout, Grees | ||
Balen, Weg naar Hulsen | ||
Meerhout, Lil | ||
Meerhout, Watermolen | ||
Meerhout, Markt Dorp |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd het deeltraject Mol - Meerhout van lijn 20 (Mol - Tessenderlo) afgesplitst en ondergebracht bij de nieuwe lijn 23 en op dit traject wordt voortaan een regelmatige dienstregeling gereden. De gehele week wordt 1x per uur in beide richtingen gereden en doorgaande reizigers naar Tessenderlo stappen voortaan over.