Lijn H3 Hövelhof JVA - Schloß Holte-Stukenbrock Kühler Grund
Buslijn H3 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Go.on |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hövelhof |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro Setra S 415 LE Business |
Rijdt sinds | 26 juli 2021 |
Voorganger(s) | 426, 427 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Spits (vakantie) | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 à 3 uur |
Avond (werkdagen) | 1x/2 uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 0-1x/2 uur (belbus) |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur (belbus, tot 20:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn H3 rijdt van Hövelhof Staumühle via Hövelhof Untersenne, Hövelhof Hasendorf, Hövelhof Ortsmitte, Hövelhof Hövelriege en Schloß Holte-Stukenbrock Senne naar Schloß Holte-Stukenbrock Stukenbrock.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt standaard grofweg 1x/2 uur de gehele route gereden. In de ochtendspits rijden de ritten richting JVA via de halte Schulzentrum en in de middag richting Kühler Grund.
- In de ochtendspits rijdt één rit richting JVA via de halte Emssiedlung en in de middag rijden twee à drie ritten richting Kühler Grund via de halte Emssiedlung. In de ochtendspits rijdt een extra rit van Hövelhof Bahnhof naar de halte JVA. Aan het begin van de middag rijden enkele ritten alleen tussen de haltes Schulzentrum en Kühler Grund en tussen de haltes JVA en Hövelriege Bahnhof. Hierdoor valt een gat van drie uur in de dienstregeling. Buiten de vakanties rijdt in de middagspits een extra rit van Hövelhof Schulzentrum naar de halte Kühler Grund.
- Op zaterdag wordt alleen gereden tussen de haltes Friedhof en JVA gereden. Alle ritten rijden dan als belbus waarbij via de halte Lerchenstraße wordt gereden.
Route
Halte | ||
Hövelhof, JVA | ||
Hövelhof, Rellerriege | ||
Hövelhof, Lippspringer Postweg | ||
Hövelhof, Sennestraße | ||
Hövelhof, Mühlenschule | ||
Hövelhof, Wilhörster Teich | ||
Hövelhof, Lerchenstraße | ||
Hövelhof, Evangelische Kirche | ||
Hövelhof, Hegemann | ||
Hövelhof, Schulzentrum | ||
Hövelhof, Bahnhof | ||
Hövelhof, Rathaus | ||
Hövelhof, E-Center | ||
Hövelhof, Friedhof | ||
Hövelhof, Wiethof | ||
Hövelhof, Mühlenweg | ||
Hövelhof, Emssiedlung | ||
Hövelhof, Im Rinthe | ||
Hövelhof, Tellweg | ||
Hövelhof, Lehmweg | ||
Hövelhof, Goldamsel | ||
Hövelhof, Neue Riege | ||
Hövelhof, Hövelriege Bahnhof | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Storchkrug | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Polizeischule | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Forellkrug | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Storchkrug | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Safaripark Abzweig | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Spellerstraße | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Kühler Grund |
Geschiedenis
Op 26 juli 2021 werd de dienstregeling rondom Hövelhof gewijzigd. De lijnen 426 en 427 werden vervangen door lijn H3 die doordeweeks grofweg 1x/2 uur ging rijden tussen Staumühle, Hövelhof en Stukenbrock en op zaterdag 1x/2 uur als belbus tussen Staumühle en Hövelhof. Het eindpunt kwam in Stukenbrock te liggen bij de halte Kühler Grund. De doordeweekse belbusritten kwamen te vervallen. In het weekend werd het traject van en naar Stukenbrock niet langer bediend.
Op 18 augustus 2021 werd de route gewijzigd. Voortaan werd de route verlegd via Hövelriege. Hierbij werden twee routevarianten geïntroduceerd. Tegelijkertijd werd in de ochtendspits een rit van Hövelhof Bahnhof naar Staumühle JVA aan de dienstregeling toegevoegd. De reguliere ochtendspitsrit ging buiten de vakanties niet langer verder rijden dan de halte Mühlenschule en vanaf daar direct terugrijden naar Hövelhof Bahnhof.
Halte | ||
Hövelhof, Friedhof | ||
Hövelhof, Unterems | ||
Schloß Holte-Stukenbrock, Polizeischule |