Treinserie 8100 (België 1989/1990)
Voormalige Belgische treinserie 8100
| |
---|---|
Traject | Charleroi-Sud - Couvin |
Dienstregeling | 1989/1990 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/uur (gem.) |
Opmerkingen | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte maar beperkt te La Villette. |
Treinserie 8100 was in de dienstregeling 1989/1990 de Lokaaltrein tussen Charleroi, Walcourt, Mariembourg en Couvin.
Traject
Station | ||
Châtelet | ||
Couillet | ||
Charleroi-Sud | ||
[[ | ]] | ||
La Villette | ||
Jamioulx | ||
Beignée | ||
Ham-sur-Heure | ||
Cour-sur-Heure | ||
Berzée | ||
Pry | ||
Walcourt | ||
Yves-Gomezée | ||
Philippeville | ||
Mariembourg | ||
Couvin |
Bijzonderheden
- Reed enkele malen per dag van/naar Couillet en Châtelet, zowel doordeweeks als in het weekend.
- In de spitsuren werd vaak non-stop gereden tussen Charleroi en Berzée. Op het tussengelegen traject reden dan aanvullende P-treinen.
Andere voormalige Belgische treinseries 8100
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Lijn | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
1982/1983 | Lokaaltrein | 1x/uur | ((Ans -) Herstal -) Liège-Guillemins - Namur | NMBS | Had een afwisselend stoppatroon en stopte niet altijd op alle stations. Reed op zondag maar 1x per 2 uur tussen Namur en Liège-Guillemins. | |
1984/1985 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte maar beperkt te La Villette. | |
1985/1986 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte maar beperkt te La Villette. | |
1987/1988 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte maar beperkt te La Villette. | |
1990/1991 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte maar beperkt te La Villette. | |
1992/1993 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte maar beperkt te La Villette. | |
1995/1996 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte beperkt in Beignée en Pry. | |
1995/1996 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte beperkt in Beignée en Pry. | |
1997/1998 | Lokaaltrein | 1x/uur (gem.) | Charleroi-Sud - Couvin | NMBS | Reed in het weekend 1x per 2 uur en stopte beperkt in Beignée en Pry. |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 8100
- Belgische dienstregeling 1989/1990
- Lokaaltrein
- Station Châtelet
- Station Couillet
- Station Charleroi-Central
- Station
- Station La Villette
- Station Jamioulx
- Station Beignée
- Station Ham-sur-Heure
- Station Cour-sur-Heure
- Station Berzée
- Station Pry
- Station Walcourt
- Station Yves-Gomezée
- Station Philippeville
- Station Mariembourg
- Station Couvin