Lijn 20 Dinant Gare - Florennes Gare d'Autobus
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 20 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 1-3x/dag |
Avond (werkdagen) | 1x/2 uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 3x/dag |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 20 rijdt van Dinant via Onhaye, Gérin, Anthée, Morville, Flavion, Rosée en Corenne naar Florennes.
Dienstregeling
- Op donderdag rijdt één extra marktrit van Anthée naar Florennes.
- Op zaterdag wordt alleen tussen Dinant en Morville gereden.
Route
Halte | ||
Dinant, Gare | ||
Dinant, Grottes | ||
Dinant, Cimetière | ||
Onhaye, Fond de Fogeux | ||
Onhaye, Fours à Chaux | ||
Onhaye, Centre | ||
Gérin, Lamiroy | ||
Gérin, Gendarmerie | ||
Gérin, Place | ||
Gérin, Chemin du Centre | ||
Anthée, Ancienne Gare Vicinale | ||
Anthée, Eglise | ||
Morville, Rue des Meuniers | ||
Morville, Eglise | ||
Morville, Assurance | ||
Morville, Forges | ||
Flavion, Route de Falaën | ||
Flavion, Rue du Caillou | ||
Flavion, La Corne | ||
Flavion, Place | ||
Flavion, Ancienne Gare Vicinale | ||
Rosée, La Cure | ||
Rosée, Eglise | ||
Rosée, Gendarmerie | ||
Corenne, Eglise | ||
Corenne, Centre | ||
Florennes, Carrières Berthe | ||
Florennes, Dépôt TEC | ||
Florennes, Rue de Corenne | ||
Florennes, Place Verte | ||
Florennes, Place de la Chapelle | ||
Florennes, Gare d'Autobus |