Lijn 67/2 Dinant Gare - Lisogne Eglise
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 8 feb 2021 om 20:54 (Etienne heeft pagina Lijn 67/2 Dinant, Gare - Gare hernoemd naar Lijn 67/2 Dinant Gare - Lisogne Eglise)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 67/2 in België | |
Vervoerder(s) | Latour i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Formule | Dinabus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x/dins-/donderdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 67/2 rijdt van Dinant via Thynes, Lisogne, Loyers en Leffe naar Dinant.
Route
Halte | ||
Dinant, Gare | ||
Dinant, Place Collard | ||
Dinant, Rue Saint-Jacques | ||
Dinant, Pont d'Amour | ||
Dinant, Clinique Sainte-Anne | ||
Dinant, Entrée d'Herbuchenne | ||
Dinant, Rue des Verges | ||
Dinant, Rue des Grands Prés | ||
Dinant, Rue du Pont de Pierre | ||
Dinant, Drève des Peupliers | ||
Dinant, Rue du Pont de Pierre | ||
Dinant, Rue des Grands Prés | ||
Dinant, Rue des Verges | ||
Dinant, Entrée d'Herbuchenne | ||
Dinant, Clinique Sainte-Anne | ||
Dinant, Grand Champ | ||
Dinant, Arsenal | ||
Dinant, Hôpital Saint-Vincent | ||
Dinant, Gemechenne | ||
Sorinnes, Route de Thynes | ||
Thynes, Chapelle | ||
Thynes, Barbion | ||
Thynes, Eglise | ||
Lisogne, Eglise | ||
Lisogne, Ferme Horizon | ||
Lisogne, Freche Try/Route d'Awagne | ||
Awagne, Centre | ||
Lisogne, Freche Try/Route d'Awagne | ||
Loyers, Haut | ||
Loyers, Bas | ||
Dinant, Quatre Chemins | ||
Leffe, Place | ||
Dinant, Place Collard | ||
Dinant, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment vervielen de haltes Boulevard Sasserath en Collegiale na herinrichting van de gelijknamige boulevard.