Lijn 69 Arnhem Ziekenhuis Rijnstate - Tolkamer Lobede
Buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | - |
Frequenties
| |
Spits | 1-4x/uur |
Dal | - |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 is een spitslijn die vanaf Ziekenhuis Rijnstate en het Arnhemse Centrale Station via Westervoort, Duiven en Zevenaar naar Tolkamer gaat. De lijn rijdt afhankelijk van tijd, richting en plaats 1 tot 4x per uur. Op delen van het traject wordt als snelbus gereden. De bus stopt onderweg ook bij station Zevenaar.
Route
Halte | ||
Arnhem, Ziekenhuis Rijnstate | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Kortestraat | ||
Arnhem, Broerenstraat | ||
Arnhem, Eusebiusplein | ||
Arnhem, Connexxion | ||
Arnhem, Veilingstraat | ||
Arnhem, van Oldebarneveldtstraat | ||
Arnhem, Haven | ||
Arnhem, Dr. C. Lelyweg | ||
Arnhem, Kleefse Waard | ||
Arnhem, Beyerinckweg | ||
Arnhem, P. Calandweg | ||
Arnhem, Dr. C. Lelyweg | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Zwembad IJsselvliet | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Broeklanden | ||
Duiven, Den Eng | ||
Duiven, Dorp | ||
Zevenaar, Rosorum | ||
Zevenaar, Ringbaan Noord | ||
Zevenaar, Oude Doesburgseweg | ||
Zevenaar, Molenstraat | ||
Zevenaar, Oranjelaan | ||
Zevenaar, Station (uitstaphalte) | ||
Zevenaar, Busstation/NS | ||
Oud Zevenaar, Schutterstent St. Anna | ||
Babberich, Rabobank | ||
Babberich, Franciscusstraat | ||
Babberich, Gildestraat | ||
Babberich, Mariahoeve | ||
Herwen, Molenpad | ||
Herwen, Nijverheidstraat | ||
Herwen, De Bijland | ||
Lobith, Anjerstraat | ||
Lobith, Graaf Reinaldstraat | ||
Lobith, Dorp | ||
Lobith, Graaf Ottoweg | ||
Tolkamer, Lobede |