Lijn 671 Urk Singel - Amersfoort Van Lodensteincollege
Buslijn 671 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 671 rijdt van Urk via Lelystad en Harderwijk naar Amersfoort.
Route
Halte | ||
Urk, Singel | ||
Lelystad, Larserpoort | ||
Harderwijk, Burg. De Meesterstraat | ||
Harderwijk, Dolfinarium | ||
Harderwijk, Centrum | ||
Harderwijk, Plantage | ||
Harderwijk, Sint Jansdal Ziekenhuis | ||
Harderwijk, Station | ||
Harderwijk, Mecklenburglaan | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege |