Dienstregeling concessie Noord-Holland Noord 2021
De dienstregeling 2021 voor de concessie Noord-Holland Noord loopt van 3 januari 2021 tot en met 11 december 2021. Let op: deze pagina is nog onder constructie. De komende weken wordt alle informatie aangevuld.
Inhoud
Lijnennet
Lijn | Route | Opmerkingen |
---|---|---|
Stadsdienst Alkmaar | ||
1 | Station - De Hoef | |
2 | Overdie - Kooimeer - Ziekenhuis - Station - Huiswaard - 't Rak - Daalmeer | |
3 | Station - Zeswielen - Station Noord - Huiswaard - De Horn - Daalmeer | |
4 | Station - Zeswielen - Station Noord - Vroonermeer - Daalmeer | |
8 | Station - Ziekenhuis - Zuid - Overdie | |
10 | Station - Oudorp - Sint Pancras | |
Stadsdienst Hoorn | ||
11 | Station - Blokmergouw - Zwaag | |
14 | Station - Centrum - Kersenboogerd | |
Stadsdienst Den Helder | ||
30 | Station - Ziekenhuis - Station Zuid - Julianadorp | |
31 | Station - Ziekenhuis - Nieuw-Den Helder - Station Zuid | |
33 | Station - Veerhaven | |
34 | Station - De Schooten | |
Streeknet | ||
123 | Alkmaar - Schermer - Stompetoren - Schermerhorn - Grootschermer - Graft - De Rijp - Alkmaar | |
128 | Hoorn - Berkhout - De Goorn - Avenhorn - Noordbeemster | |
129 | Alkmaar - Schermer - Stompetoren - Schermerhorn - Noordbeemster - Middenbeemster - Zuidoostbeemster - Purmerend | |
132 | Hoorn - Zwaag - Wervershoof - Andijk | |
133 | Hoorn - Zwaag - Wognum - Spanbroek - Opmeer - Hoogwoud | |
134 | Hoorn - Abbekerk - Middenmeer - Slootdorp - Wieringerwerf | |
135 | Hoorn - Abbekerk - Middenmeer - Wieringerwerf - Den Oever - Den Helder | |
136 | Hoorn - Wognum - Nibbixwoud - Hauwert / Benningbroek - Midwoud | |
139 | Hoorn - Abbekerk - Opperdoes - Medemblik | |
151 | Alkmaar - Schoorl - Petten (- Sint Maartenszee) | |
152 | Schagen - 't Zand - Callantsoog | |
156 | Schagen - Dirkshorn - Tuitjenhorn - Warmenhuizen | |
157 | Alkmaar - Schoorldam - Warmenhuizen - Tuitjenhorn - Dirkshorn - Schagen | |
160 | Alkmaar - Heerhugowaard | |
162 | Alkmaar - Heerhugowaard | |
163 | Alkmaar - Akersloot - Uitgeest | |
164 | Egmond aan Zee - Egmond Binnen - Castricum | Spitsbus |
165 | Alkmaar - Egmond aan de Hoef - Egmond aan Zee | |
166 | Alkmaar - Bergen | |
167 | Alkmaar - Heiloo - Castricum | |
169 | Alkmaar - Broek op Langedijk - Scharwoude - Oudkarspel | |
232 | Hoorn - Zwaag - Wervershoof | |
250 | Den Oever → Wieringerwerf → Middenmeer → Nieuwe Niedorp → Heerhugowaard → Alkmaar | Spitsbus |
251 | Alkmaar - Sint Maartensvlotbrug - Sint Maartenszee - Petten | Spitsbus |
Texel (Texelhopper) | ||
28 | De Koog - Den Burg - 't Horntje | |
Flexnet (Overal Flex) | ||
Overal Flex Bakkum | ||
Overal Flex Breezand | ||
Overal Flex Callantsoog | ||
Overal Flex Dirkshorn | ||
Overal Flex Egmond-Binnen | ||
Overal Flex Graft-De Rijp | ||
Overal Flex Midwoud | ||
Buurtbussen | ||
406 | Schagen - Waarland | |
407 | Heerhugowaard - Noord-Scharwoude - Zuid-Scharwoude - Broek op Langedijk - Heerhugowaard | |
408 | Egmond aan Zee - Egmond Binnen - Heiloo | |
409 | Heerhugowaard - Ursem - Obdam | |
410 | Egmond aan Zee - Egmond aan de Hoef - Bergen - Bergen aan Zee - Schoorl - Camperduin | |
411 | Schagen - Sint Maartensvlotbrug - Burgerbrug - Tuitjenhorn / Schagen - Stroet - Kalverdijk - Tuitjenhorn | |
412 | Hoorn - Schellinkhout - Wijdenes - Hem - Venhuizen - Hoogkarspel - Grootebroek | |
415 | Hoorn - Oostblokker - Westwoud - Oostwoud - Wervershoof - Medemblik | |
416 | Schagen - Zijpe - Anna Paulowna - Wieringerwaard - Wieringerwerf - Kreileroord | |
417 | Schagen - Barsingerhorn - Winkel - Nieuwe Niedorp - Hoogwoud - Opmeer - Obdam | |
438 | Enkhuizen - Bovenkarspel - Grootebroek - Andijk | |
Schoolbussen | ||
606 | Alkmaar - Koedijk - Bergen | |
612 | Venhuizen → Hem → Wijdenes → Schellinkhout → Hoorn | |
617 | Hoogwoud - Opmeer - Spanbroek - Obdam | |
636 | Hoorn - Wognum - Benningbroek - Sijbekarspel - De Weere - Hoogwoud - Aartswoud | |
650 | Wervershoof - Andijk - Enkhuizen - Lelystad | |
652 | Den Helder - Julianadorp - 't Zand - Schagen | |
653 | Kreileroord → Wieringerwerf → Middenmeer - Nieuwe Niedorp - Lutjewinkel - Winkel - 't Veld - Schagen | |
655 | Medemblik - Kreileroord - Wieringerwerf | |
658 | Den Oever - Oosterland - Hippolytushoef - Wieringerwaard - Zijpe - Schagen | |
660 | Alkmaar Station - Hogeschool Alkmaar | |
Zomerbussen | ||
851 | Den Helder - Julianadorp - Callantsoog - Petten | |
866 | Alkmaar - Bergen - Bergen aan Zee | |
868 | Castricum - Bakkum - Castricum aan Zee | |
Niteliner | ||
N60 | Alkmaar - Heerhugowaard | |
N69 | Amsterdam - Krommenie - Uitgeest - Limmen - Heiloo - Alkmaar |