Lijn 21 Namur Gare des Autobus - Ermeton-sur-Biert Place
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 21 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag (zomer) |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | 3x/dag (zomer) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zaterdag (vakantie) | 4x/dag (zomer) |
Zondag | 1-3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van Namur via La Plante, Wépion, Profondeville, Annevoie, Bioul, Denée en Maredsous naar Ermeton-sur-Biert.
Dienstregeling
- Alleen op woensdag rijdt de dalrit het hele traject (niet via Maredsous Abbaye), op andere dagen tot Maredsous. In de middagspits rijdt één rit het hele traject en één rit van Bioul naar Profondeville.
- In de zomervakantie rijden extra ritten tussen Namur en Maredsous, tussen Maredsous en Ermeton-sur-Biert rijdt dan slechts één rit per dag.
- Op zaterdag en zondag rijdt ook één beginnende/uitlopende rit tussen Maredsous en Ermeton-sur-Biert i.v.m. de aldaar aanwezige stelplaats.
Route
Halte | ||
Namur, Gare des Autobus | ||
Namur, Rue Rogier | ||
Namur, Rue du Premier Lanciers | ||
Namur, Square Arthur Masson | ||
Namur, Pont de France | ||
Namur, Boulevard Ad Aquam | ||
Namur, Pont de Jambes | ||
Namur, Casino | ||
Namur, Parc de la Plante | ||
La Plante, Maronnier | ||
La Plante, Rue Delonnoy | ||
Namur, Caracole | ||
Namur, La Pairelle | ||
Wépion, Fourneau | ||
Wépion, La Roseraie | ||
Wépion, Station | ||
Wépion, Pairybonier | ||
Wépion, Pôle Nord | ||
Wépion, Passage d'Eau | ||
Wépion, Fooz | ||
Wépion, Grand'Ry | ||
Wépion, Les Collets | ||
Profondeville, Boreuville | ||
Profondeville, Walgrappe/Chantaine | ||
Profondeville, Rue A. Gemenne | ||
Profondeville, Hôtel de Ville | ||
Profondeville, Chaussée de Dinant | ||
Profondeville, Pont de Lustin | ||
Profondeville, Burnot | ||
Rivière, Virage | ||
Rivière, Grande Île | ||
Annevoie, Bois des Trys | ||
Annevoie, Route de Dinant | ||
Annevoie, Jardins d'Annevoie | ||
Annevoie, Chemin de l'Église | ||
Annevoie, Route de Fraire | ||
Bioul, Mossiat | ||
Bioul, Belle-Vue | ||
Bioul, Crucifix | ||
Bioul, Quatre Bras | ||
Bioul, Route de Warnant | ||
Bioul, Place | ||
Bioul, Chafor | ||
Bioul, La Barrière | ||
Denée, Ecole | ||
Denée , Try du Moulin | ||
Maredsous, Station | ||
Maredsous, Abbaye | ||
Maredsous, Station | ||
Denée, Château Desclée | ||
Marèdret, Station | ||
Ermeton-sur-Biert, Bonsin | ||
Ermeton-sur-Biert, Place |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 1 maart 2019 rijdt de rit rond het middaguur op woensdag in Maredsous niet meer via de Abbaye.