Lijn 22 Den Haag Duinzigt - Scheveningen Noorderstrand
Versie door Chauf21 (overleg | bijdragen) op 17 mrt 2009 om 18:21 (Lijn 22 Den Haag Duinzigt - Scheveningen Noorderstrand (via CS) hernoemd naar Lijn 22 Den Haag Duinzigt - Scheveningen Noorderstrand)
Buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | HTM |
Concessie | Haaglanden stad |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance, VDL Berkhof Diplomat |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 22 rijdt van Duinzigt, via Oostduin, Centraal Station en Madurodam naar Scheveningen. Doordeweeks starten en eindigen enkele ritten op Centraal Station. Deze lijn behoort tot de Concessie Haaglanden stad en wordt gereden door de HTM.