Lijn 80 Almelo Centrumplein - Hardenberg Parkweg 57
Buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Twente |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur-1x/2uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 rijdt van Almelo via Vriezenveen, Westerhaar, Sibculo, Kloosterhaar en Bergentheim naar Hardenberg.
Op zondag wordt deze lijn gereden met een Mercedes Sprinter van CTS.
Route
Halte | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Boddenstraat | ||
Almelo, Tijhofslaan | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Buurstede | ||
Almelo, Elsboerlaan | ||
Almelo, Meulenbeldlaan | ||
Almelo, Huize Alexandra | ||
Almelo, Het Meulenbelt | ||
Vriezenveen, Oostermaatweg | ||
Vriezenveen, Zuideinde | ||
Vriezenveen, Zuivelfabriek | ||
Vriezenveen, Platanenplein | ||
Vriezenveen, 't Midden | ||
Westerhaar, Westerveenweg | ||
Westerhaar, Dalweg | ||
Westerhaar, Sluiskade | ||
Westerhaar, De Klaampe | ||
Westerhaar, Leidijk | ||
Westerhaar, Busstation | ||
Westerhaar, Wollegrasstraat | ||
Westerhaar, Schapenweg | ||
Sibculo, Meijersboerweg | ||
Sibculo, Driesprong | ||
Sibculo, Bergweg | ||
Kloosterhaar, Schoolstraat | ||
Kloosterhaar, Viersprong | ||
Kloosterhaar, Oude Vaart | ||
Kloosterhaar, Post | ||
Kloosterhaar, Horstra | ||
Bergentheim, Pannemansbos | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Gereformeerde Kerk | ||
Bergentheim, Kanaalbrug | ||
Bergentheim, Veenlust | ||
Bergentheim, Bruchterbeekweg | ||
Hardenberg, De Nieuwe Haven | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Station NS | ||
Hardenberg, Waterinkschool | ||
Hardenberg, Parkweg 57 |
Dienstregeling
De uitvoering is anders dan men gewend is:
- Alle bussen rijden tot Westerhaar Busstation.
- Vanaf Westerhaar Busstation rijden de bussen als lijn 81 heen en terug naar Ommen.
- Overdag rijden de bussen daarna van Westerhaar Busstation als lijn 80 naar Hardenberg Parkweg 57.
- Vanaf Hardenberg rijdt lijn 80 de hele route terug naar Almelo;
- 's Avonds rijden er geen bussen op het traject Westerhaar Busstation - Hardenberg Parkweg.
De reden voor deze constructie is het aantal passagiersbewegingen vanuit Almelo richting Vroomshoop en Den Ham en de wens van de opdrachtgever voor een, op papier, doorgaande verbinding Almelo-Hardenberg.
- Op zondag rijdt het traject Almelo-Westerhaar 1x per uur en het traject Westerhaar-Hardenberg 1x per uur;
- M.i.v. 6 juni 2010 komt het traject Westerhaar-Hardenberg op zaterdag en zondag te vervallen;