Gebruiker:Fogeltje/Regio Eindhoven
Hieronder een lijst met aangemaakte artikelen of artikelen waar ik een speciaal interesse aan heb; Regio Eindhoven/Oost-Brabant:
- Lijn 19 Lieshout Gemeentehuis - Helmond Station (onbekend)
- Lijn 21 Nijmegen Centraal Station - Eindhoven Station (t/m 4 januari 2003)
- Lijn 21 Uden Busstation - Eindhoven Station (5 januari 2003 t/m 13 december 2003)
- Lijn 21 Beek en Donk Brug Donk - Eindhoven Station (14 december 2003 t/m 13 december 2008)
- Lijn 21 Gemert Sint Gerardusplein - Eindhoven Station NS (vanaf 14 december 2008)
- Lijn 23 Boxmeer Station - Helmond Station (vanaf 14 december 2003)
- Lijn 25 Veghel Busstation - Helmond Station NS (onbekend)
- Lijn 26 Asten Floraplein - Weert Station (onbekend)
- Lijn 31 Venlo Station - Deurne Busstation (onbekend)
- Lijn 32 Meijel Busstation - Deurne Busstation (onbekend)
- Lijn 33 Meijel Busstation - Deurne Busstation (onbekend)
- Lijn 70 Nijmegen Centraal Station - Eindhoven Station (onbekend)
- Lijn 90 Nijmegen Centraal Station - 's-Hertogenbosch Station (t/m 4 januari 2003)
- Lijn 91 Nijmegen Centraal Station - Uden Markt (t/m 30 mei 1987)
- Lijn 91 Nijmegen Centraal Station - Mill Mavo-school (31 mei 1987 t/m onbekend)
- Lijn 91 Nijmegen Centraal Station - Uden Busstation (waarschijnlijk vanaf 6 september 1992 t/m Lijn 91 Uden - Cuijk (dus tot 5 januari 2003))
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis (t/m 27 mei 2000)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Sint Anthonis Dr. Verbeecklaan (28 mei 2000 t/m 4 januari 2003)
- Lijn 92 Grave Busstation - Sint Anthonis Dr. Verbeecklaan (5 januari 2003 t/m 13 december 2003)
- Lijn 92 Grave Busstation - Mill Fitland (14 december 2003 t/m 31 december 2006)
- Lijn 93 Schaijk Gemeentehuis - Oss Station (onbekend)
- Lijn 96 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis (31 mei 1987 t/m onbekend)
- Lijn 121 Nijmegen Centraal Station - Eindhoven Station (19 augustus 2001 t/m 4 januari 2003)
- Lijn 121 Uden Busstation - Eindhoven Station NS (vanaf 5 januari 2003)
- Lijn 127 Helmond Station - Venray Station (t/m 13 december 2008)
- Lijn 157 Maarheeze De Neerlanden - Weert Station (6 september 2004 t/m 7 januari 2006)
- Lijn 158 Heeze Station - Someren Varendonck College (t/m 5 september 2004)
- Lijn 158 Maarheeze De Neerlanden - Weert Ziekenhuis (14 december 2003 t/m 5 september 2004 )
- Lijn 158 Someren De Meer - Heeze Station (6 september 2004 t/m 7 januari 2006)
- Lijn 159 Someren Kerkstraat - Weert Station NS (5 september 2004 t/m 7 januari 2006)
- Lijn 160 Best Station - Nuenen Centrum (t/m 7 januari 2006)
- Lijn 161 Oss Station NS - 's-Hertogenbosch Station NS (t/m 13 december 2003)
- Lijn 162 Helenaveen Hotel d'Ouwe Peel - Deurne Ziekenhuis (14 december 2003 t/m 7 januari 2007)
- Lijn 166 Heeze Station - Weert Station (14 december 2003 t/m 4 september 2004)
- Lijn 166 Asten Floraplein - Geldrop Ziekenhuis Hoofdingang (5 september 2004 t/m 7 januari 2006)
- Lijn 168 Deurne Ziekenhuis - Boekel Nia Domo (t/m 7 januari 2006)
- Lijn 410 Nijmegen Centraal Station - Eindhoven Station (6 november 1994 t/m 17 augustus 2001)
- Lijn 466 Asten Floraplein - Geldrop Ziekenhuis Hoofdingang (8 janauri 2006 t/m 13 december 2008)
- Lijn 467 Deurne Ziekenhuis - Someren De Meer (2005 t/m 13 december 2008)
- Lijn 471 Aalst Gorlooplaan - Veldhoven MMC (vanaf 5 april 2010)