Lijn 664 Lemelerveld Parallelstraat - Zwolle Rieteweg
Buslijn 664 | |
Vervoerder(s) | TCR Raalte i.o.v. Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 20 augustus 2017 |
Voorganger(s) | 664 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Zwolle) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 664 rijdt van Lemelerveld via Heino, Lenthe en Wijthmen naar Zwolle.
Route
Halte | ||
↓ | Lemelerveld, Parallelstraat | |
Lemelerveld, Posthoornweg | ||
Lemelerveld, Klipperstraat | ||
Lemelerveld, Dwarsweg | ||
Lemelerveld, Doktersbrug | ||
Heino, De Haarsstraat | ||
Heino, Van der Capellenweg | ||
Heino, Jonkman | ||
Lenthe, De Gunne | ||
Lenthe, De Jong | ||
Lenthe, Hagenweg | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyerhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Hengeveldweg | ||
Zwolle, Isala Ziekenhuis | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
↓ | Zwolle, Blaloweg/Rieteweg |
Geschiedenis
Op 20 augustus 2017 kwam het beginpunt bij de Parallelstraat in Lemelerveld te liggen. De halte Brugstraat kwam hiermee te vervallen.
Op 25 juni 2018 werd de nieuwe N35 tussen Hoonhorst en Zwolle geopend. Hierdoor werden de haltes De Zon en Mulder opgeheven. Tegelijkertijd werd de halte Koelmansstraat verplaatst naar de parallelweg.